sužinokite geriausius pasiūlymus.  ĮVESKITE SAVO duomenis


mes Oficialiai atstovaujame


_______________________

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI IR REKOMENDACIJOS


                                                                                                                DAUGIAU KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ                                                                                                                

NERINGA

Kelis sykius jau naudojausi - paslaugi, profesionali ir į kliento lūkesčius atsižvelgianti komanda! Ačiū!

KRISTINA

Likau labai patenkinta už jūsų operatyvumo ir parinkta man planą.

svetlana

Rekomenduoju 3 taškai įmonė, puikiai parinko reikiama man interneto ir televizijos tiekėją.

Sužinokite, kokie interneto ir televizijos planai galimi jūsų adresu

                                                                                                                                                              

_______________________

MŪSŲ STATISTIKA

Šviesolaidinis internetas

3G, 4G, 5G LTE internetas

Bevielis internetas

  Plačiajuostis internetas

10+

Su tiek interneto ir televizijos tiekėjų bendradarbiaujame

100+

Tiek skirtingų interneto ir televizijos planų galime pasiūlyti Jums

100.000+

Tiek žmonių jau konsultavome ir padėjome įsigyti interneto ir televizijos paslaugas

KOKS interneto IR TELEVIZIJOS PLANAS GERIAUSIAS MANO NAMAMS?

 • Šiandien kokybiškas ir spartus internetas ir televizija namams tiesiog būtinas. Interneto reikia ne tik naršyti, bet ir dirbti, žiūrėti televiziją ar bendrauti. Koks internetas namams tinkamiausias, nuspręsti galite tik jūs. Kad būtų lengviau, mūsų specialistai pasirengę jums padėti, o sistema „3 taškai“ padės užtikrinti, kad jums būtų pateikti geriausi interneto pasiūlymai. 

  Belaidis internetas namams suteikia galimybę ne tik naršyti, bet ir žiūrėti filmus, televiziją ir pan. Šiuolaikinis 4G+, 5G internetas prilygsta įprastam laidiniam internetui, be to, neretai yra pigesnis. Nuo kitų interneto rūšių mobilusis internetas skiriasi tuo, kad jam taikomi duomenų apribojimai. Vis dėlto mobiliojo interneto tiekėjai jau siūlo ir neribotus planus.

  Internetas namams gali pasižymėti skirtinga sparta. Šiuo metu sparčiausias – šviesolaidinis internetas, po jo – mobilusis internetas. Nors plačiajuostis internetas yra lėtesnis, namų vartotojams siūlomos spartos dažniausiai visiškai pakanka. Žinoma, kiekvienąkart reikia atsižvelgti į individualius poreikius.

  Jeigu jus domina geriausi interneto pasiūlymai namams, nepraleiskite tiekėjų vykdomų akcijų. Atminkite, kad senesnė technologija nebūtinai kainuoja pigiau. Įvertinkite bendrą kainos ir kokybės santykį – galbūt vos už porą eurų didesnę kainą jus gali pasiekti kur kas geresnis internetas namams. Svarbu atsižvelgti į interneto spartą bei įrangą, kurios gali prireikti. Įsigijus maršrutizatorių, per Wi-Fi ryšį prie interneto galima prijungti visus namuose esančius įrenginius. Taip užtikrinamas bene pigiausias internetas namams. Interneto kokybė, sparta ir kaina labai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Tų pačių tiekėjų siūlomos interneto paslaugos gali smarkiai skirtis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Taip yra dėl nevienodų techninių galimybių įvesti ir prižiūrėti interneto tinklus. Sistemoje „3 taškai“ geriausi interneto tiekėjai bus atrinkti pagal jūsų namų adresą.Bene geriausiai internetas pasiekiamas daugiabučių ir privačių namų gyventojams gerai išvystytuose mikrorajonuose, kur interneto tiekėjams paprasčiau vystyti infrastruktūrą, o atsiradus gedimams – juos šalinti. Šiems gyventojams dažniausiai pasiekiamos ir plačiajuosčio, ir šviesolaidinio IR GPON interneto paslaugos. Miestų pakraščiuose ar užmiesčiuose gyvenantiems privačių namų savininkams pasiekiamesnis variantas – mobilusis (belaidis) ar plačiajuostis internetas.

 • Televizijos paslaugos yra gerai išvystytos. Norint išsirinkti geriausią variantą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios transliacijos technologijos naudojamos, kokius programų paketus siūlo televizijos tiekėjai, kokia papildoma įranga bus reikalinga ir kiek kainuoja vienos ar kitos televizijos paslaugos. Šiai informacijai išsiaiškinti gali prireikti nemažai laiko, juolab kad savo paslaugas siūlo įvairūs televizijos tiekėjai.

  Tam, kad jums būtų pateikti geriausi televizijos tiekėjų pasiūlymai, geriausia naudotis sistema „3 taškai“. Užpildžius tam tikrus duomenis, televizijos tiekėjai parenkami pagal jūsų gyvenamąją vietą. Mūsų konsultantai, atsižvelgę į jūsų poreikius ir finansines galimybes, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

  Rinkdamiesi televizijos paslaugas pagalvokite, kokia televizija jums būtų tinkamiausia.

  Kabelinė (analoginė) televizija ilgą laiką buvo vienintelis pasirinkimas Lietuvoje, todėl, matyt, iki šiol turi gausų vartotojų ratą. Tai pigiausios televizijos paslaugos Lietuvoje. Televizijos signalas perduodamas kabeliais, kurių tinklas puikiai išvystytas visame mieste. Analoginė televizija yra geras sprendimas nereikliems, norintiems sutaupyti vartotojams, juolab kad klientai gali matyti net iki pusšimčio televizijos kanalų.

  Kabelinė (skaitmeninė) televizija pagal kainos ir kokybės santykį yra išties neblogas variantas. Skaitmeninė televizija pasižymi geresne vaizdo ir garso kokybe. Be to, skaitmeninė televizija leidžia matyti gerokai daugiau (iki šimto) programų. Skaitmeninė televizija ypač tinka vartotojams, turintiems modernius televizorius. Kadangi skaitmeninis signalas yra patikimesnis už analoginį, skaitmeninės televizijos paslaugas dažniau renkasi klientai, kuriems svarbu aukšta televizijos kokybė.

  Palydovinė televizija skirta vartotojams, kurie nori mėgautis kanalų gausa. Skaitmeninė palydovinė televizija yra puikus sprendimas gyvenantiems užmiestyje, kadangi programos transliuojamos iš skirtingų palydovų. Tiesa, palydovinė transliacija yra brangesnė už kitas transliacijos rūšis. Jeigu jus sudomino palydovinės televizijos paslaugos, teks įsigyti palydovinę anteną ir televizoriaus priedėlį.

  Išmanioji (internetinė) televizija skirta šiuolaikines technologijas mėgstantiems vartotojams. Kokybiška internetinė televizija leidžia mėgautis daugybe kanalų. Savo įkainiais ji panaši į palydovinę televiziją, tačiau turi daug kitų privalumų, tokių kaip transliacijos sustabdymas, atsukimas atgal ar pasukimas į priekį. 

Lorem ipsum headerum


Sužinokite, kokie interneto ir televizijos planai galimi jūsų adresu

                                                                                                                                     SUŽINOKITE NEMOKAMAI                                                                           

_______________________

Interneto ir televizijos palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje!

Šiandien rinkoje savo paslaugas siūlo daugybė tiekėjų, tačiau išsiaiškinti, kurie iš jų geriausi – laiko ir energijos reikalaujantis uždavinys. Mes siekiame palengvinti šią užduotį ir patarti, kurie interneto ir televizijos tiekėjai labiausiai tiktų Jums. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, sukūrėme paprastą ir efektyvią sistemą „3 taškai“. „3 taškai“ – vos trys paprasti žingsniai. Atsidarykite mūsų svetainę, įveskite į laukelius reikiamą informaciją ir išsiųskite užklausą. Mūsų patyrę specialistai įvertins jūsų poreikius ir pasistengs, kad jums būtų pateikti geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai Lietuvoje.


Mes oficialiai bendradarbiaujame su patikimais, žinomais: CGATES, MEZON, B4NET, EKOFON, ECOFON per FTTX TELIABESMEGENIAI, FASTLINK,  ir mažiau žinomais tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.


Sistemoje įregistruoti interneto tiekėjai teikia tokias paslaugas, kaip:
 • belaidis internetas;
 • plačiajuostis internetas;
 • gpon internetas;
 • 4G neribotas internetas;
 • LTE internetas;
 • šviesolaidinis internetas.

Pagal jūsų gyvenamąją vietą bus atrinkti jums tinkamiausi interneto tiekėjai. Padėsime išsiaiškinti tiekėjų siūlomas sąlygas ir sudaryti jums palankiausią sutartį, kad jus greitai pasiektų geriausias ir pigiausias internetas Lietuvoje.

Sistemoje „taškai“ – patikimi televizijos tiekėjai iš visos Lietuvos, tarp jų:

 • kabelinės televizijos tiekėjai;
 • palydovinės televizijos tiekėjai;
 • skaitmeninės televizijos tiekėjai;
 • išmaniosios televizijos tiekėjai.
Atitinkamai teikiamos kabelinės, palydovinės, skaitmeninės ir išmaniosios televizijos paslaugos.
Televizijos tiekėjai taip pat bus atrinkti pagal jūsų pateiktą adresą. Mūsų konsultantų padedami, galėsite išsirinkti optimalų televizijos planą.
Tam, kad geriausi televizijos ar interneto pasiūlymai neliktų nepastebėti, pasinaudokite sistema „3 taškai“. Tai greitas ir paprastas būdas išsirinkti kokybiškas paslaugas, neaukojant savo laiko ir pinigų.

Norite užsisakyti, pratęsti arba atnaujinti Jums geriausiai tinkantį interneto ir televizijos paslaugų planą? Tiesiog palikite savo užklausą 3 TAŠKAI svetainėje – kartu rasime optimalų sprendimą.

                                          

_______________________

NAUDINGA INFORMACIJA KOKS YRA INTERNETAS IR TELEVIZIJA APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA VILNIAUS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA KAUNO APSKRITYJE
INTERNETAS IR TELEVIZIJA PANEVĖŽIO APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA TAURAGĖS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA UTENOS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA ŠIAULIŲ APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA KLAIPĖDOS APSKRITYJE 

INTERNETAS IR TELEVIZIJA TELŠIŲ APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA ALYTAUS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA MARIJAMPOLĖS APSKRITYJE

 .