PAGALBA JUMS
...
 

D. U. K.

3 taškai“– vos trys paprasti žingsniai. Atsidarykite mūsų svetainę, įveskite į laukelius reikiamą informaciją ir išsiųskite užklausą. Mūsų patyrę specialistai įvertins jūsų poreikius ir pasistengs, kad jums būtų pateikti geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai Lietuvoje. 3 taškai“ – patikimi televizijos tiekėjai iš visos Lietuvos, tarp jų:3 taškai“. Tai greitas ir paprastas būdas išsirinkti kokybiškas paslaugas, neaukojant savo laiko ir pinigų. Šiandien rinkoje savo paslaugas siūlo daugybė tiekėjų, tačiau išsiaiškinti, kurie iš jų geriausi – laiko ir energijos reikalaujantis uždavinys. Mes siekiame palengvinti šią užduotį ir patarti, kurie interneto ir televizijos tiekėjai labiausiai tiktų Jums. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, sukūrėme paprastą ir efektyvią sistemą „3 taškai“

Mes oficialiai bendradarbiaujame su patikimais, žinomais: CGATES, INIT, MEZON, B4NET, EKOFON, ECOFON per FTTX TELIABESMEGENIAI, FASTLINK ir mažiau žinomais tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

Sistemoje įregistruoti interneto tiekėjai teikia tokias paslaugas, kaip:
  • belaidis internetas;
  • plačiajuostis internetas;
  • gpon internetas;
  • 4G neribotas internetas;
  • LTE internetas;
  • šviesolaidinis internetas.

Pagal jūsų gyvenamąją vietą bus atrinkti jums tinkamiausi interneto tiekėjai. Padėsime išsiaiškinti tiekėjų siūlomas sąlygas ir sudaryti jums palankiausią sutartį, kad jus greitai pasiektų geriausias ir pigiausias internetas Lietuvoje.

Sistemoje „3 taškai“ – patikimi televizijos tiekėjai iš visos Lietuvos, tarp jų:

  • kabelinės televizijos tiekėjai;
  • palydovinės televizijos tiekėjai;
  • skaitmeninės televizijos tiekėjai;
  • išmaniosios televizijos tiekėjai.
Atitinkamai teikiamos kabelinės, palydovinės, skaitmeninės ir išmaniosios televizijos paslaugos.
Televizijos tiekėjai taip pat bus atrinkti pagal jūsų pateiktą adresą. Mūsų konsultantų padedami, galėsite išsirinkti optimalų televizijos planą.
Tam, kad geriausi televizijos ar interneto pasiūlymai neliktų nepastebėti, pasinaudokite sistema „3 taškai“. Tai greitas ir paprastas būdas išsirinkti kokybiškas paslaugas, neaukojant savo laiko ir pinigų.

Sužinokite, kokie interneto ir televizijos planai galimi jūsų adresu

                                                                                                                                   SUŽINOKITE NEMOKAMAI                                                                             

 .