RASKITE GERIAUSIĄ INTERNETO IR TELEVIZIJOS TIEKĖJĄ SAVO ADRESU
 

KOKS interneto IR TELEVIZIJOS PLANAS GERIAUSIAS MANO NAMAMS?

 • Šiandien kokybiškas ir spartus internetas ir televizija namams tiesiog būtinas. Interneto reikia ne tik naršyti, bet ir dirbti, žiūrėti televiziją ar bendrauti. Koks internetas namams tinkamiausias, nuspręsti galite tik jūs. Kad būtų lengviau, mūsų specialistai pasirengę jums padėti, o sistema „3 taškai“ padės užtikrinti, kad jums būtų pateikti geriausi interneto pasiūlymai. 

  Belaidis internetas namams suteikia galimybę ne tik naršyti, bet ir žiūrėti filmus, televiziją ir pan. Šiuolaikinis 4G+, 5G internetas prilygsta įprastam laidiniam internetui, be to, neretai yra pigesnis. Nuo kitų interneto rūšių mobilusis internetas skiriasi tuo, kad jam taikomi duomenų apribojimai. Vis dėlto mobiliojo interneto tiekėjai jau siūlo ir neribotus planus.

  Internetas namams gali pasižymėti skirtinga sparta. Šiuo metu sparčiausias – šviesolaidinis internetas, po jo – mobilusis internetas. Nors plačiajuostis internetas yra lėtesnis, namų vartotojams siūlomos spartos dažniausiai visiškai pakanka. Žinoma, kiekvienąkart reikia atsižvelgti į individualius poreikius.

  Jeigu jus domina geriausi interneto pasiūlymai namams, nepraleiskite tiekėjų vykdomų akcijų. Atminkite, kad senesnė technologija nebūtinai kainuoja pigiau. Įvertinkite bendrą kainos ir kokybės santykį – galbūt vos už porą eurų didesnę kainą jus gali pasiekti kur kas geresnis internetas namams. Svarbu atsižvelgti į interneto spartą bei įrangą, kurios gali prireikti. Įsigijus maršrutizatorių, per Wi-Fi ryšį prie interneto galima prijungti visus namuose esančius įrenginius. Taip užtikrinamas bene pigiausias internetas namams. Interneto kokybė, sparta ir kaina labai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Tų pačių tiekėjų siūlomos interneto paslaugos gali smarkiai skirtis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Taip yra dėl nevienodų techninių galimybių įvesti ir prižiūrėti interneto tinklus. Sistemoje „3 taškai“ geriausi interneto tiekėjai bus atrinkti pagal jūsų namų adresą.Bene geriausiai internetas pasiekiamas daugiabučių ir privačių namų gyventojams gerai išvystytuose mikrorajonuose, kur interneto tiekėjams paprasčiau vystyti infrastruktūrą, o atsiradus gedimams – juos šalinti. Šiems gyventojams dažniausiai pasiekiamos ir plačiajuosčio, ir šviesolaidinio IR GPON interneto paslaugos. Miestų pakraščiuose ar užmiesčiuose gyvenantiems privačių namų savininkams pasiekiamesnis variantas – mobilusis (belaidis) ar plačiajuostis internetas.

 • Televizijos paslaugos yra gerai išvystytos. Norint išsirinkti geriausią variantą, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios transliacijos technologijos naudojamos, kokius programų paketus siūlo televizijos tiekėjai, kokia papildoma įranga bus reikalinga ir kiek kainuoja vienos ar kitos televizijos paslaugos. Šiai informacijai išsiaiškinti gali prireikti nemažai laiko, juolab kad savo paslaugas siūlo įvairūs televizijos tiekėjai.

  Tam, kad jums būtų pateikti geriausi televizijos tiekėjų pasiūlymai, geriausia naudotis sistema „3 taškai“. Užpildžius tam tikrus duomenis, televizijos tiekėjai parenkami pagal jūsų gyvenamąją vietą. Mūsų konsultantai, atsižvelgę į jūsų poreikius ir finansines galimybes, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

  Rinkdamiesi televizijos paslaugas pagalvokite, kokia televizija jums būtų tinkamiausia.

  Kabelinė (analoginė) televizija ilgą laiką buvo vienintelis pasirinkimas Lietuvoje, todėl, matyt, iki šiol turi gausų vartotojų ratą. Tai pigiausios televizijos paslaugos Lietuvoje. Televizijos signalas perduodamas kabeliais, kurių tinklas puikiai išvystytas visame mieste. Analoginė televizija yra geras sprendimas nereikliems, norintiems sutaupyti vartotojams, juolab kad klientai gali matyti net iki pusšimčio televizijos kanalų.

  Kabelinė (skaitmeninė) televizija pagal kainos ir kokybės santykį yra išties neblogas variantas. Skaitmeninė televizija pasižymi geresne vaizdo ir garso kokybe. Be to, skaitmeninė televizija leidžia matyti gerokai daugiau (iki šimto) programų. Skaitmeninė televizija ypač tinka vartotojams, turintiems modernius televizorius. Kadangi skaitmeninis signalas yra patikimesnis už analoginį, skaitmeninės televizijos paslaugas dažniau renkasi klientai, kuriems svarbu aukšta televizijos kokybė.

  Palydovinė televizija skirta vartotojams, kurie nori mėgautis kanalų gausa. Skaitmeninė palydovinė televizija yra puikus sprendimas gyvenantiems užmiestyje, kadangi programos transliuojamos iš skirtingų palydovų. Tiesa, palydovinė transliacija yra brangesnė už kitas transliacijos rūšis. Jeigu jus sudomino palydovinės televizijos paslaugos, teks įsigyti palydovinę anteną ir televizoriaus priedėlį.

  Išmanioji (internetinė) televizija skirta šiuolaikines technologijas mėgstantiems vartotojams. Kokybiška internetinė televizija leidžia mėgautis daugybe kanalų. Savo įkainiais ji panaši į palydovinę televiziją, tačiau turi daug kitų privalumų, tokių kaip transliacijos sustabdymas, atsukimas atgal ar pasukimas į priekį. 

Sužinokite, kokie interneto ir televizijos planai galimi jūsų adresu

                                                                                                                                     SUŽINOKITE NEMOKAMAI                                                                           

_______________________

NAUDINGA INFORMACIJA KOKS YRA INTERNETAS IR TELEVIZIJA APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA VILNIAUS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA KAUNO APSKRITYJE
INTERNETAS IR TELEVIZIJA PANEVĖŽIO APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA TAURAGĖS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA UTENOS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA ŠIAULIŲ APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA KLAIPĖDOS APSKRITYJE 

INTERNETAS IR TELEVIZIJA TELŠIŲ APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA ALYTAUS APSKRITYJE

INTERNETAS IR TELEVIZIJA MARIJAMPOLĖS APSKRITYJE


Interneto ir televizijos palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje!
© 2019  UAB "NETLANDAS" -  3 TAŠKAI - Visos teisės saugomos.
Taisyklės ir privatumo politika.

Svarbu greitai ir paprastai rasti reikiamą naudinga informaciją:
#internetas | #internetas verslui | #internetas ir televizija | #internetas Vilniuje | #internetas Kaune | #internetas Klaipėdoje | #internetas Šiauliuose | #internetas namams | #internetas pigiau
#CGATES internetas ir televizija | #MEZON internetas ir televizija | #B4NET internetas ir televizija | #BESMEGENIAI internetas ir televizija | EKOFON per fttx TELIA internetas ir televizija ir 4G 
#televizija | #išmanioji televizija | #kabelinė televizija | #televizija Vilniuje | #televizija Kaune | #televizija Klaipėdoje | #televizija Šiauliuose | #televizija namams | #smart Tv | #smart IPTV | #Tv


 .