Vieta, kur atsiranda sėkmės istorijos

Mūsų klientai yra sėkmingi, visų gyvenimo sričių aktyvistai. Prisijunkite  rašyti savo sėkmės istoriją jau šiandien, prie daugiau nei 100.000+ laimingų klientų!

Palikite atsiliepimą


SĖKMES ISTORIJOS

Palikite savo atsiliepimą

Būtume dėkingi, jei paliktumėte atsiliepimą apie mūsų suteiktų paslaugų kokybę. Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi, kad galėtume užtikrinti patogų, greitą ir malonų aptarnavimą. 100.000+ laimingų klientų. Tapkite dar viena sėkmės istorija

Birutė


Sveiki norime padekoti uz greita ir kokybiska aptarnavima dziaugiames turedami nuostabia twlevizija ir greita interneta Jums taip pat geru darbu ir graziu svenciu o norinciu rata jau turiu tikrai ne vienas Jims paskambins

EGIDIJUS


Gerai

Rolandas


Greitai dirbate, ačiū:)

Jonas


Gera programa

Artūras m.


Buvo daug neaiškumų ir painiavos dėl elektros tiekėjo pasirinkimo, 3 taškai suprantama kalba paaiškino, kaip viskas vyks ir kokie yra pasiūlymai rinkoje.

Lina


Su mano dabartiniu tiekėjau buvau jau 5 metus, bet jie nuolat kelia kainą, neatsižvelgia, kad buvau lojali klientė daug metų......pasirodo, galima greitai ir lengvai rasti alternatyvą už tikrai gerą kainą - ačiū:))))))

Ignas


Greitai ir maloniai parinko mobilaus interneto ir tv planą sodybai, super, ačiū jums!

Jolanta


Ačiū už gerus patarimus dėl eletros:)

Arminas


Pasirodo, turi gerų pasiūlymų ne tik internetui, bet ir elektrai.

Žygimantas


Prieš porą mėnesių kreipiausi dėl televizijos ir interneto, man parinko tikrai gerą paslaugų planą. Dėl to dabar kreipiausi ir dėl elektros energijos - greitai ir suprantamai papasakojo apie energijos tiekėjus ir apie tai, kokie pokyčiai vyksta rinkoje. Rekomenduoju!

Neringa


Kelis sykius jau naudojausi - paslaugi, profesionali ir į kliento lūkesčius atsižvelgianti komanda! Ačiū!

Kristina


Labai patenkinta už Jūsų operatyvumą ir parinktą planą.

SVETLANA


Rekomenduoju 3 taškai įmonė, puikiai parinko reikiama man interneto ir televizijos tiekėją.

Vladimiras


Neseniai kreipiausi dėl mobilaus 4G interneto ir televizijos - vadyba operatyviai pasiūlė porą priimtinų variantų ir kitą dieną jau turėjau paslaugą. Tikrai greitai dirba ir nebando "įsiūlyti" brangiausio plano, kaip dažnai būna. Ačiū!

Laura


Patiko rekomendacijos, buvo lengva išsirinkti norimas paslaugas.

Aleksandras


Viskas gerai ir greitai. 5 iš 5

BONIFACIJUS


Operatyviai ir kokybiškai, neblogai.

Svetlana


Labai pagelbėjo su internetu, aš net nežinojau, kad mano name yra tiek tiekėjų. Pavyko sutaupyti ir be 24 mėn sutarties.

MARCO


super. I have just arrived to country and was confused about local internet providers, services, terms and conditions. 3Taškai helped a lot, thank you guys!

Евгений


Вежливо, быстро и профессионально помогли определиться с нужным  мне интернет планом. Спасибо, класс!

ALFONSAS


Ieškojau interneto ir tv varianto sodybai vasarai, visur siūlė tik su 2 metų sutartimi, o 3Taškai rado tiekėją su minimaliais įsipareigojimais. Labai patenkintas, rekomenduoju visiems, kam reikia paslaugų už miesto ribų ir be terminuotos sutarties.

Greta


Daug pasiūlymų vienoje vietoje, tiesiog išsirinkau ką norėjau, nereikia gaišti laiko. Šaunuoliai, ačiū, jau rekomendavau savo giminaičiams.

ŪLA


Sveiki, rekomenduoju šią firmą, su jais bendrauti yra lengviau ir patogiau nei kartais tiesiogiai su tiekėjais. Bandžiau prisiskambinti vienai žinomai bendrovei dėl interneto - be šansų....3taškai greitai ir patogiai organizavo, kad tas tiekėjas pats man paskambintų ir netrukus jau turėjau internetą. ačiū!

Vidmantas


Ačiū už patarimus ir pagalbą, pagaliau pavyko rasti man tinkamą televiziją. Geras darbas!

Algirdas


Geras ir malonus aptarnavimas, gavau tikrai gerą televizijos pasiūlymą.

Teikiate paslaugas?  Pritraukite naujus klientus, lengviau ir greičiau


Sprendimai Jūsų Verslui, tai ne tik unikali pardavimų sistema, atvedanti naujų, lojalių klientų, užtikrinanti tiesioginį Jūsų paslaugų pardavimą, bet ir puikus reklamos įrankis leidžiantis pasiekti plačią Jūsų būsimų klientų auditoriją.

Daugiau apie bendradarbiavimą
REAKTYVI PAGALBA KLIENTAMS IR PARTNERIAMS

Klientų aptarnavimo tarnyba pasirengusi Jums padėti

Klientų aptarnavimo tarnyba yra pasirengusi išsamiai aptarti ir rasti jūsų problemos sprendimą, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus.

Pagalba

APIE ĮMONĘ

Apie mus

Sėkmės istorijos 

Paslaugos klientams

Verslui, paslaugų tiekėjams

Karjera

DOKUMENTAI

Naujienos

Privatumo politika
 
 

Taisyklės

Piktnaudžiavimas

PAGALBA

Dažniausi klausimai

Kategorijos

Kontaktai

 .