Kokybė, greitis ir profesionalumas

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis, kas leis Jums pasirinkti tinkama paslaugos tiekėją. Mūsų prioritetas yra klientų aptarnavimas, palaikymas, o kas svarbiausia - rezultatas!Taupome Jūsų laiką, pastangas ir pinigus

Sutaupysite valandas Jūsų laiko. Viena užklausa užtikrinta ramybė, jog nepraleidote geriausio pasiūlymo.

Viską apibendrinsime ir paaiškinsime Jums

Mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Jūs galite pasinaudoti mūsų patirtimi ir žiniomis, kas leis Jums pasirinkti tinkama tiekėją.

Tapkite dar viena sėkmės istorija prisijungę prie mūsų

Mūsų paslaugos visiškai nemokamai. Jokių žvaigždučių, vos įskaitomo teksto ar tarpininkavimo mokesčių, tai yra lengva ir be rūpesčių.

KAS ESAME

Istorija

Nuo 2018 metų mes gyvename ir kvėpuojame šia veikla. Šiandien rinkoje savo paslaugas siūlo daugybė tiekėjų, tačiau išsiaiškinti, kurie iš jų geriausi – laiko ir energijos reikalaujantis uždavinys. Mes siekiame palengvinti šią užduotį ir patarti, kurie tiekėjai labiausiai tiktų Jums. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, sukūrėme paprastą ir efektyvią sistemą.

Atsidarykite mūsų svetainę, įveskite į laukelius reikiamą informaciją ir išsiųskite užklausą. Mūsų patyrę specialistai įvertins jūsų poreikius ir pasistengs, kad jums būtų pateikti geriausi pasiūlymai Lietuvoje.

Mes bendradarbiaujame su patikimais, žinomais ir mažiau žinomais tiekėjais iš įvairių Lietuvos miestų, kurių tikslas – kokybiškos paslaugos už prieinamą kainą.

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite įvairių paslaugų palyginimo portalo dalimi

KO SIEKIAME?

Strategija

Siekiame, kad paslaugų ieškantys klientas paprasčiau ir greičiau atrastų patikimus pagal poreikius atitinkančius paslaugų teikėjus, o kokybiškai besistengiantys dirbti paslaugų teikėjai visada turėtų pakankamai naujų klientų.

Sistemoje įregistruoti tiekėjai teikia tokias paslaugas, kaip: internetas ir televizija, statybos, apdaila, internetas, IT, interjeras, butinės paslaugos, reklama, dizainas, spauda, buhalterinės apskaitos pasaugos, mokymai, renginiai, šventės, transportas, grožio paslaugos, gydymo paslaugos, nuomos paslaugos, sporto paslaugos, pramogos, turizmas, paslaugos augintiniams ir daug kitų paslaugų.

Mūsų strategija: siekiame, kad sistema tarnautų tiek paslaugų ieškantiems, tiek jas teikiantiems.


Mūsų komanda

Kristina

3TAŠKAI KOLEKTYVAS

Esame perspektyvi ir nuolat auganti paslaugos palyginimo bendrovė, visada atvira iniciatyviems, naujovių bei pokyčių nebijantiems darbuotojams. Esame savitos kultūros organizacija, visada pasiruošusi mokytis ir mokyti.KOKYBĖ, GREITIS IR PROFESIONALUMAS

Kodėl rinktis mus?

Ši sistema yra geriausias būdas paslaugas užsisakyti pigiai, paprastai ir greitai. Garantuojame, jog paslaugų kaina Jums bus tokia pati arba mažesnė nei užsakant tiesiogiai iš paslaugų teikėjo. O mūsų klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia, susijusius su paslaugų pasirinkimo klausimais, nuo 9 iki 17 val., 5 dienas per savaitę, ištisus metus.

Stengiamės tobulėti kiekvieną dieną tam, kad atliktume savo darbą vis geriau.

100.000+ laimingų klientų. Tapkite dar viena sėkmės istorija

PATENKINTI KLIENTAI

Sėkmės istorijos

Mūsų klientai yra sėkmingi, visų gyvenimo sričių aktyvistai. Prisijunkite  rašyti savo sėkmės istoriją jau šiandien, prie daugiau nei 100.000+ laimingų klientų!


Atsiliepimai

Teikiate paslaugas?  Pritraukite naujus klientus, lengviau ir greičiau


Sprendimai Jūsų Verslui, tai ne tik unikali pardavimų sistema, atvedanti naujų, lojalių klientų, užtikrinanti tiesioginį Jūsų paslaugų pardavimą, bet ir puikus reklamos įrankis leidžiantis pasiekti plačią Jūsų būsimų klientų auditoriją.

Daugiau apie bendradarbiavimąREAKTYVI PAGALBA KLIENTAMS IR PARTNERIAMS

Klientų aptarnavimo tarnyba pasirengusi Jums padėti

Klientų aptarnavimo tarnyba yra pasirengusi išsamiai aptarti ir rasti jūsų problemos sprendimą, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus.

Pagalba

APIE ĮMONĘ

Apie mus

Sėkmės istorijos 

Paslaugos klientams

Verslui, paslaugų tiekėjams

Karjera

DOKUMENTAI

Naujienos

Privatumo politika
 
 

Taisyklės

Piktnaudžiavimas

PAGALBA

Dažniausi klausimai

Kategorijos

Kontaktai

 .